Суд переніс розгляд скарги Тимошенко на її повторний арешт

16.12.2011. Судове засідання Апеляційного суду Києва з розгляду скарги Юлії Тимошенко на її повторний арешт так і не розпочалася. Головуюча на засідання суддя Ольга Єфімова оголосила перерву до 21 грудня.
 
Перед цим захисник Сергій Власенко наголосив, що стан здоров’я Юлії Тимошенко не покращився.
 
«Вона не може самостійно пересуватися навіть по ізолятору, тому вона не зможе бути присутньою під час розгляду апеляції», - зазначив він.
 
Власенко також зачитав заяву Юлії Тимошенко, написано нею особисто, у якій лідер опозиції попросила розглянути апеляційну скаргу без неї.
 
Юлія Тимошенко вважає, що її присутність не вплине на рішення.
 
«Прошу вас розглядати за моєї відсутності, оскільки вважаю, що моя присутність не вплине на рішення, тому що рішення приймається не складом суду, а у кабінеті Януковича», - йдеться у заяві екс-прем’єра.
 
Захисник Сергій Власенко, резюмуючи, заявив: «Творіть беззаконня і далі».
 
Після цього головуюча оголосила перерву до 10-ї ранку 21 грудня.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.