Nokia запатентует уникальную технологию - вибрирующую татуировку

tatooNokia подала заявку на патент на технологию вибрирующей татуировки - татуировки, сделанной с использованием специальных ферромагнитных чернил, реагирующих на звонок или сообщение.

Согласно патентной документации, чернила будут чувствительны к магнитным полям диапазона частот, который способны генерировать мобильные телефоны. Телефоны в свою очередь будут запрограммированы на излучение различных по частотам магнитных полей в зависимости от того, звонок это, смс или сигнал о том, что телефон нуждается в зарядке. Ферромагнитные чернила будут обнаруживать такие поля и передавать импульс на кожу. Кожа в районе татуировки завибрирует, сигнализируя о звонке или смс, сообщает The Wall Street Journal.

После того, как татуировка будет нанесена, ее нужно будет намагнитить, то есть подержать рисунок в непосредственной близости от внешнего магнита, пишет Unwiredview.

Для тех же пользователей, кто не хочет делать себе татуировку, Nokia разработает крошечное устройство, которое будет крепиться к коже и работать по схожей технологии, сообщает ruformator.ru соссылкой на gizmowatch.com.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.