Европейский суд оштрафовал Microsoft на баснословную сумму

microsoft shtraf

 
Европейский суд поддержал решение о самом крупном штрафе в отношении компании Microsoft. Решение суда стало завершающим звеном расследования деятельности компьютерного гиганта, начатого 14 лет назад – в 1998 году, пишет The Washington Post.


Европейские регуляторы наложили штраф на Microsoft в 2008 году после того, как компания не выполнила распоряжение антимонопольных органов о предоставлении конкурирующим компаниям необходимых данных для создания ими продуктов, совместимых с операционными системами Microsoft.

Нынешнее решение отвергает все доводы Microsoft в поддержку полной отмены штрафа. При этом суд снизил на €39 млн размер суммы, которую следует выплатить. Теперь она составляет 860 млн евро. С учетом двух предыдущих штрафов, назначенных компании, Microsoft обязана выплатить 1,64 млрд евро. Представители компании уже выразили свое разочарование решением суда, сообщает pravo.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.