​Китай уперше залишив свій слід на Марсі

Китай вперше доставив свій марсохід до Червоної планети в суботу, повідомляють державні китайські ЗМІ. «Китай вперше залишив свій слід на Марсі, що є важливим для дослідження космосу нашою країною», - повідомила державна інформаційна агенція країни Xinhua, передає «Голос Америки».


240-кілограмовий марсохід названий «Журон» на честь китайського бога вогню, досліджуватиме регіон Марсу Утопія Планітія протягом 90 днів. Апарат досліджуватиме ґрунт, шукаючи ознаки води та минулого життя на планеті.

На Марсі з лютого діє американський ровер «Наполегливість».

Загалом США здійснили 9 успішних польотів на Марс. Радянський Союз намагався дістатись Червоної планети в 1971 році, але з апаратом будо втрачено зв‘язок відразу після прибуття, пише AP.

Заступник адміністратора американської космічної агенції НАСА Томас Зурбухен привітав Китай дописом у Twitter. «Разом зі світовою науковою спільнотою я очікую на важливий внесок цієї місії до розуміння Червоної планети людством», - заявив посадовець.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.