Чи потрібна зброя українському народу?

Фото fotka.org.uaВлада, що так доводить суспільству силу, наразі показує свою слабкість. Вияв страху перед народом представники Януковича ховають за псевдо реформами, а також за спинами міліції, що в суспільстві вже давно отримали назву бандитів у погонах.
 
Нині представників міліції та СБУ вже давно не називають правоохоронцями, адже ці структури (які утримуються за кошти платників податків) наразі працюють проти народу, за рахунок якого і існують.
 
Силові структури в Україні за останній рік знахабніли до неможливості. Вони відверто показують суспільству свою зневагу до людей, а також впевненість у безкарності своїх дій. А те, що перевертнів у погонах ніхто за їхні реальні, інколи кримінальні злочини не карає, людям доводити не потрібно. Суспільство через ЗМІ по всяк час отримує інформацію, як того чи іншого представника силової структури, або й групу міліціянтів, звільнили з органів, або відправили на пенсію через чергову смерть або побиття затриманих у відділку. Ось і все покарання за злочинні дії. Ніхто з оборотнів не отримує реальних покарань за кримінальний злочин. Та й прокуратура вторить їм в унісон: у побитті міліціянтами затриманого - „нема складу злочину”, у здирництві  за закриття справи - „нема складу злочину”, у смерті у відділку міліції - „нема складу злочину”. А верхівка МВС та СБУ тільки й робить, що захищає „бруд мундиру”, доводячи суспільству, що всі дії їхніх співробітників законні.
 
Але яка законність у побитті затриманого у відділку? Чи є законним факт переслідування журналіста співробітниками СБУ з ціллю завдати йому тілесних ушкоджень, як це відбувалось з Княжицьким і журналістами каналу ТVІ? Чи, можливо, законною є смерть Ігоря Індило?
 
То як громадянам захиститись від бандитів, які існують по обидва боки барикади: криміналу у суспільстві і садистів у правоохоронних органах? Вихід, здається, є лише один: дозволити громадянам отримувати зброю.
 
Питання легального носіння зброї в Україні обговорювалось не один раз. Одні нардепи стоять на стороні того, аби людям дозволили мати зброю, інші – переконують суспільство, що тоді в державі буде безлад, оскільки люди постріляють один одного. Та чи відповідає аргументація не прибічників легалізації зброї світовій практиці?
 
Справжня статистика (не українська – куплена, а реальна) доводить, що в державах, де зброю легалізовано, злочинність нижча. Та й самі злочинці побоюються порушувати права інших громадян, позаяк не впевнені, що людина не дасть опір із застосуванням зброї.
 
Так, наприклад, дозвіл на легалізацію зброї серед мирного населення у таких державах, як Угорщина, Болгарія, Литва та Латвія, призвів до зменшення кримінальних злочинів. А про США, Німеччину та Швейцарію і говорити нема чого: злочинність у цих країнах значно менша, аніж у державах, де продаж зброї мирним жителям заборонено.
 
Звісно, що завжди знайдуться ті, хто згадає приклади ганебного застосування зброї у цих країнах: в школах, коледжах, магазинах. І ці факти дійсно мали місце. Проте треба говорити відверто: якщо бандит вирішив застосувати зброю, він її все одно знайде і застосує, а от ті, проти кого він її вирішив використати, будуть беззахисні. Але коли люди озброєні, то є шанс, що той, хто направив зброю проти мирного населення, буде знешкоджений людиною зі зброєю, яка знаходиться саме в лавах мирних громадян.
 
Також потрібно говорити відверто: дозвіл на вільне носіння зброї в Україні одразу зменшить кількість лозинських, оскільки пістолету байдуже, чи має нападник депутатську недоторканість чи ні. Зменшиться і кількість суддів, бажаючих стріляти по населенню, а потому це ж населення і засуджувати за свій злочин.
 
Щоправда, ця влада не піде на те, щоб дозволити людям вільне носіння зброї, оскільки чудово усвідомлює: в країні одразу збільшиться кількість ворошилівських стрілків - осіб, які не знайшли реальної справедливості у продажних судах і корумпованих міліцейських і СБУшних структурах. А ті, хто сам любить застосовувати силу та залякувати людей, знають, що громадяни, отримавши зброю, одразу знайдуть спосіб постояти за свої права і своє майно. А тому-то і виступають проти легалізації зброї, лишаючи українців один на один з бандитами у кабінетах і на вулицях.
 
Роксолана МАЙ


Комментарии

  +0 #1 dihlofos 21 дек. 2010 г., 20:33:24
Підтримую Роксолану, а ще пропоную видати закон:-5 років попрацював великим чиновником в "органах", ампутувати орган..., шоб не розмножувались!!!
  +0 #2 ivan 23 янв. 2011 г., 1:44:37
100%згідий з Русланою
  +0 #3 Петр 18 февр. 2011 г., 19:50:08
подписываюсь о справедливости каждого слова этой статьи, ведь само понятие коррупция (чем и славится правительство Украины)-это приход криминалитета к власти,что мы и видим повсеместно...

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Учора внаслідок ворожих обстрілів один наш герой отримав поранення. За даними розвідки, було знищено трьох та поранено ще трьох окупантів

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.