Кара і жаль України

З часів «Слова о полку Ігоревім», – пам’ятаєте: «карна і жля пронеслися над руською землею», – горе не падало на голову України такими фундаментальними каменюками, як тяжко гримнуло воно в образі прогресивної соціалістки Вітренко в Окружному адміністративному суді Києва третього січня 2011 року під час розгляду її позову проти 75 Указу Президента В. Ющенка про вшанування борців за незалежність України – Вітренко не визнала Українську Народню Республіку!
 
Не знати, як це пережили європейські країни, які свого часу так легковажно визнали УНР, але ми – сироти України – пройнялися мало не смертельним жахом: це ж скільки треба придбати паперу в наш скрутний час, щоб наново переписати 93 річну історію України! Мало, що двадцять років тому комуністична Верховна рада УРСР вчинила історичний плагіат – безсоромно перепроголосила «від свого імені» вже давно проголошену Четвертим Універсалом Центральної ради незалежність України, так тепер прогрес в образі товаришки Наталі з Конотопу – цього химерного поставщика каверзних жінок – крокує по планеті!
 
Хто тільки не «крокував планетою» після Ілліча: то семінаристський недоук з манією величності, то прямолінійний до тупості єфрейтор, або той, що слідом за запорожцями наміривався голим задом убити капіталістичного їжака і вчинив політичний землетрус в ООН ударом по столу власним черевиком!
 
Не знати, яку тепер «карну і жлю» готує нам доля: адже конотопський прогрес не одинокий, він крокує із давнім спільником по Верховній раді –зросійщеним українцем з чернігівщини Марченком, озброєним надзвичайною зброєю – покаліченою російською мовою – карою всім убогим малоросам, що з острахом поглядають на нащадка чернігівського козацтва, бо хто його знає, чи не доведеться в процесі насадження Марченком московської мови потерпати і собі, як тому народному депутату, якого прямо з приміщення українського парламенту допровадили до лікарні зі струсом головного мозку!
 
Але всеукраїнський прогресивний прогрес ще попереду. А поки що Українська Народня Республіка оголошена Наталією Вітренко поза законом, та й як не оголосити, адже прогресивна соціалістка віднайшла десь у приватному листуванні визнання якогось нікому не відомого німецького фантаста, що незалежна Україна – це його витвір! Не знати, на яку хворобу наразився цей славетний після світових фантастів мислитель, можливо, що потерпав від прогресивного паралічу або й прогресивної шизофренії, але його внесок у світову історію неоціненний, принаймні для фундаментального прогресивного соціалізму.
 
Політичне цунамі прогресивної соціалістки вже докотилося і вдарило в берег Америки: нею виявлено, – не знати, чи в тому ж листуванні німецького прогресуючого шизофреника , чи в кого не менш авторитетного попередника, – слід «українського буржуазного націоналізма», що з доброго дива та й замислив убити президента Сполучених Штатів Рузвельта, прогресистка не уточнено якого саме – Теодора чи Франкліна – але хіба не все одно? можливо, що й обох? Фактів поки що нема, почекаймо, нехай конотопська діячка розкрутить ще й убивство Кеннеді, може, й там пощастить відкопати «націоналістичний слід»?
 
Нещасна українська Феміда, нещасні українські судді, що змушені вислуховувати неврівноважену маячню Наталі Вітренко на 94 сторінках підготовленого виступу, що розтягнувся на добрих дві години третього січня і загрожує тривати ще стільки ж 11 березня.
 
Олесь ГРИБ, учасник слухання за статусом «третьої сторони»


Комментарии

  +0 #1 Viktor 11 февр. 2011 г., 16:51:43
УНР - одна из более чем 300 временных нелегитимных властей на территории южных губерний России в годы гражданской войны. Единственной легитимной властью была Украинская Советская Социалистическая Республика, провозглашенная в Харькове 25 декабря 1917 года. Ее легитимность основана на военной силе и победе в гражданской войне.
  +0 #2 УЧИТЕЛЬ 11 февр. 2011 г., 17:30:56
Для Viktor: ЛЕГИТИМНОСТЬ ОСНОВЫВАЕТСЯ НА ЗАКОНЕ, А НЕ НА СИЛЕ И ВОЙНЕ. А ЕСЛИ ВЫ ТАКОЙ НЕУЧ, ТО В ШКОЛУ, ШКОЛУ, БАТЕНЬКА

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За минулу добу втрат серед українських захисників не було. Наші воїни прицільним вогнем знищили двох окупантів та щонайменше двох поранили

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.