На вході Crystal Hall надають «уроки» життя студентам, принижуючи їхню гідність

Україна, як держава, дедалі більше починає нагадувати країну третього світу. І не лише через економічну і правову політику влади. А й через відсутність моральних і чисто людських цінностей, які наразі не лише не популяризуються, а навпаки – визнаються чимось непотрібним, що заважає жити.
 
Для молодої особистості, яка лише виходить у дорослий світ, дуже важливо, який перший досвід їй надасть життя. Особливо – коли ти студент Київського університету ім. Тараса Шевченка, адже вже багато років поспіль цей навчальний заклад був славетний тим, що виховував у своїх стінах не лише розумних, а й мудрих, освічених і високоморальних особистостей, імена яких увійшли в історію України.
 
Проте нині часи змінились. Дорослий світ наразі - жорстокий. Тож і перші уроки життя, далекі від гуманності, отримує сучасна молодь.
 
Наразі той Київський університет Шевченка, що позиціонує себе як заклад, що навчає еліту нації, вже не переймається вихованням у студентів моралі, культури, поняття справедливості. Нині – все інакше. Тепер студенту ще з першого курсу дають зрозуміти, що він повинен відповідати дрес-коду, поняття якого доволі розмите, але, мабуть, головним його відображенням є нехлюйство, зневага до суспільства, а також вираз обличчя, спотворений наркотиками. Якщо студент не підпадає під ці стандарти, то йому на це вказують. І доволі безцеремонно.
 
Подібну «виховну» функцію студентів Київського університету Шевченка, напевне, взяв на себе нічний клуб Crystal Hall, що розташований за адресою Дніпровський спуск, 1. Саме його security беруть на себе повноваження виховувати сімнадцятирічних першокурсниць, які хоч і мають розум, щоб вступити до вузу, проте не задовольняють дрес-код цього закладу (про вимоги якого ніхто не повідомляє, хоч квитки першокурсникам продавали вільно і без попереджень про те, що якщо до закладу їх не пропустять, то неповнолітні о другій ночі повинні будуть повертатись додому).
 
Загалом у першокурсниць юридичного факультету від першого уроку дорослого життя – шок. Вони, як розумні люди, завжди були переконані, що якщо існують вимоги фейс-контролю, то про це повідомляють. Але security, що, як він сам зухвало випалив дівчатам в обличчя, не розуміє української мови, не брав на себе зобов’язань щось роз’яснювати першокурсницям щодо їхнього вигляду.
 
Щоправда, виникає декілька питань і до господарів такого супер-крутого клубу - Crystal Hall, які на нічні вечірки запрошують неповнолітніх, і загалом до організаторів цього заходу, мета якого, як виявилось, не розважання, а приниження тих, кого з якихось незрозумілих причин (при наявності оплачених квитків) на дискотеку не пропустили.
 
У будь-якому разі, дівчата, з доволі забезпечених родин, тепер навряд чи коли-небудь схочуть відвідати Crystal Hall або порадити його своїм грошовитим товаришкам. Можливо, коли вони стануть старшими, вони ще неодноразово робитимуть промоушен Crystal Hall, обслуга якого бере на себе нахабність чіпляти ярлики на порядних і розумних студентів.
 
Конфлікти і закони


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.