Брати Клички презентували в Москві кінокартину про себе

brati klichki

 
У Москві відбулася прем’єра документальної стрічки Себастьяна Денхардта «Кличко». Віталій та Володимир особисто приїхали презентувати картину, яку вже встигли побачити глядачі України, Європи та США.


«Якби була така можливість, – поділився Віталій своїми враженнями від стрічки, – я б її перейменував. Моя назва – «Немає нічого неможливого». Цей фільм – не про спорт. Він про те, як здійснилася мрія двох хлопчиків, і як вони змогли досягти того, чого так прагнули».

«На мій погляд, стрічка занадто відверта, – підтримав брата Володимир. – Там є все: і екшн, і драма, є моменти злетів і падінь. Іноді бачиш щось веселе, а іноді – драматичне і сумне. Ми свідомо залишили всю історію – усі наші поразки, крізь які ми йшли до перемог».

Під час презентації братів запитували не лише про сам фільм. Глядачів цікавили відносини братів між собою, ставлення до суперників, майбутні спортивні плани.

«На відміну від декого, ми не сваримося на прес-конференціях, не плюємося в обличчя супротивникам. Ось такі ми правильні, нічого з цим не поробиш, – пожартував Віталій. – А от щодо постійних запитань про завершення моєї спортивної кар’єри, хочу зауважити: бити рекорди Джорджа Формана і боксувати до 50 років не збираюся. Ще кілька боїв, а далі буде видно. Може, надам брату можливість зібрати всі титули, в тому числі й мій».

«Дуже класно мати брата, а особливо такого, як Віталій. Він для мене з дитинства був прикладом у всьому. Звісно, певне суперництво між нами є. От, наприклад, Віталій вже випередив мене у дечому – у нього троє дітей, прекрасна родина, а я досі вхожу до клубу холостяків. Але поки що мені в цій ролі комфортно», – зауважив молодший Кличко.

Віталія на прес-конференції запитували про політичну ситуацію в Україні, про події довкола ухвалення мовного закону, а також про те, чи не хочеться йому часом «відправити у нокаут політика-брехуна чи чиновника-хабарника».

«Я ніколи не застосовував свій спортивний досвід за межами рингу, і сподіваюся, що ніколи не доведеться цього робити. Хоча, справді, іноді хочеться взяти за вухо і «потрусити» декого. Що ж до мовного питання – зрозумійте, цієї проблеми в Україні насправді немає. Її витягли політики напередодні виборів, політики, які не виконали своїх обіцянок, і яким нічого запропонувати виборцям», – наголосив лідер «УДАРу».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.