В Одесі з’явилася «соціальна реклама» з російським царем

mikola2

 
У Миколи ІІ в Одесі хтось за щось просить вибачення. 


В Одесі на розі вулиці Старосінної та Італійського бульвару, біля залізничного вокзалу, з’явився біг-борд з російським царем Миколою ІІ.

На борді власне зображений сам монарх на чорному тлі, зверху праворуч написано «17 июля 1918 года большевиками была зверски убитацарская семья». Під цим написом великими літерами написано: «Прости меня, царь-батюшка!».

Ніяких вихідних даних на плакаті знайти не вдалося. Хто може бути замовником подібної «соціальної реклами» - залишається лише здогадуватися. Ймовірніше за все, плакат могли зробити на замовлення одного з церковних братств, що підпорядковуються Одеській єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

Нагадаємо, це не єдиний в країні випадок використання сумнівних історичних особистостей в соціальній рекламі. Так, декілька років тому в Донецьку з’явилися біг-борди з Йосипом Сталіним, з яких радянський диктатор закликав мешканців міста сплатити податки, повідомляє УІС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.