УДАР: Спроба захоплення телеканалу ТВі - безпрецедентний тиск на незалежні ЗМІ
- Подробиці
- Опубліковано 23.04.2013 12:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5133
В партії «УДАР» розцінюють події навколо телеканалу ТВі як спробу рейдерського захоплення незалежного ЗМІ, повідомляє прес-служба політичної партії «УДАР Віталія Кличка». «ТВі – це телеканал, який завжди демонстрував об’єктивну і незалежну позицію у висвітленні подій в Україні. Через це чинна влада спочатку обмежила його в аудиторії мовлення, а тепер взагалі вирішила забрати телеканал, - зазначив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.
«Сьогодні влада, щоб її не критикували і не показували реальний стан речей в країні, ладна закрити рота журналістам і підім’яти під себе всі засоби масової інформації. Це дика і неприпустима політика», - підкреслив Кличко.
В партії «УДАР» зазначають, що існування незалежних ЗМІ - це барометр на демократичність країни і цивілізованість її влади. «Українська влада своїми діями сама заганяє себе в кут, з якого згодом виходу не буде. Сьогодні не тільки власники ЗМІ і опозиційні політики, а й суспільство повинні заявити про свою громадянську позицію і стати на захист незалежних ЗМІ.
Також з цієї категорії...

Крепостная Украина
8 июн. 2012 г.

Московский патриархат в Украине бунтует...
23 мар. 2014 г.

Колонны российских солдат вошли в...
10 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі