​«Плівки Онищенка» та причинно-наслідкові зв'язки

1. На плівках чути як голос, схожий на голос президента Порошенка, розмовляє з Онищенком про вирішення справ Злочевського.
https://vimeo.com/265449906


2. Журналістка повідомила про зустріч Ігоря Кононенка зі Злочевським у Відні.
https://www.pravda.com.ua/news/2016/12/25/7130862/

3. Газовими ВІП-клієнтами Злочевського стали люди з оточення президента.
https://www.youtube.com/watch?v=i9bGi40wncE&t=5s

4. Представники депутатського корпусу та кабінету міністрів (саме президентські соратники) летять на івент Злочевського в Монако, пояснюючи цей факт та спільні фото тим, що просто не впізнали пана з бородою.
https://www.youtube.com/watch?v=FF1-DUddM-U

5. Генеральна прокуратура України, яку очолює ставленик президента Юрій Луценко, знімає всі претензії до Злочевського. Гарно знімає. З великими розбіжностями у цифрах на користь Злочевського.
https://www.youtube.com/watch?v=YvAh36gRmRI

6. Адміністрація президента Порошенка заявляє що плівки - фейк.

Доброго дня, причинно-наслідкові зв'язки!

Mykhailo Tkach, facebook.com

Фото Радіо Свобода



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.