Арешт активістів «Волі» став початком силового утримання влади «Київрадою»
- Подробиці
- Опубліковано 20.08.2013 17:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6071
19 серпня у місті Києві активісти Політичної ініціативи «ВОЛЯ» заявили про нелегітимність так званої «київради» та розповіли про політичні репресії учасників громадсько політичного руху.
Максим Маньковський: «Акція ініціативи ВОЛЯ була попередженням, що сьогодні будуть силові дії з боку влади»
Арешт наших активістів знаменував початок масштабних репресій влади щодо тих громадян, які вимагають у Києві нових виборів. Акція Єгора Соболєва, Ігоря Луценка та Олексія Германа була попередженням того, що влада готова застосувати силу заради подальшої узурпації влади у Києві. Так воно і сталося – у понеділок біля «Київради» була застосована сила, аби «прикрити» нелегітимну діяльність влади.
Марина Соловйова: «Наша апеляційна скарга означає що «засідання» Київради 19 серпня є нелегітимним»
19 серпня нами була подана апеляційна скарга на рішення Окружного адмінсуду про легітимність «діючої» Київради. Це означає, що саме рішення адмінсуду не набуло сили, а, отже, і засідання «Київради» є нелегітимним. У мене не було можливості донести це рішення до учасників засідання, оскільки до стін Київради міліція та невідомі люди з кримінальною зовнішністю нікого не пропускали.
Тетяна Чорновол: «У міліції зникли психологічні бар’єри щодо застосування сили»
Раніше міліція мала певний психологічний бар’єр – вони не могли вдарити тих публічних осіб, яких підтримують мільйони. Зараз цей бар’єр повністю зруйнований – міліція готова бити і б’є депутатів, опозицію, журналістів.
Дмитро Гузій: «Суди – це барикади між громадянами та владою»
Учасники Політичної ініціативи «ВОЛЯ» перебувають за гратами незаконно. Адже хіба може бути злочином перебування у приміщенні представницького органу влади? Найбільша загроза на сьогодні - це те, що ми стаємо свідками технологічного сценарію утримання влади, коли не міліція, а суди виносять незаконні рішення та стають барикадою між людьми та громадянами. Але під час протистояння міліцію важко ідентифікувати за прізвищами, а за рішеннями суду стоять конкретні прізвища. Тому громадськість, знаючи імена суддів, має впливати на них персонально.
Нагадаємо, що 11 липня відбулося останнє «засідання» Київради. Повноваження зареєстрованих на ній депутатів закінчилися 25 травня 2013 року.
Джерело: Політична ініціатива «Воля»
Також з цієї категорії...
В Украине осуществлена первая попытка...
2 мая 2012 г.
В Україні стартував перший етап...
5 июн. 2015 г.
Суд зобов’язав свинарів надати селянам...
3 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...
Поліція Києва спільно з СБУ...
20 янв. 2025 г.
Збито 72 ворожих БпЛА, 59...
21 янв. 2025 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
22 янв. 2025 г.
Останні новини
22.01.2025 09:41
1950 москалів подохло минулої доби на українській землі21.01.2025 12:16
1600 кацапів подохло мигулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі