ЛНР просить визнання, але лише у Росії та країн, де панує диктат

lnr

 
Самопроголошена «Луганська народна республіка» звернулася до Росії та ще до 14 держав з проханням визнати її незалежність. Оригінальність у тому, що Карякін чудово усвідомлює, що в усіх нормальних державах його з його ЛНР просто пошлють. Але, аби надати пафосу своїй заяві, він звернувся за визнанням до агресора, а також країн, де панує диктат, або до не визнаних республік.


Текст звернення опублікований 11 червня прес-службою «ЛНР».

«Верховна рада «ЛНР», міські, районні Ради народних депутатів, громадські об'єднання звертаються до Російської Федерації з проханням прийняти рішення про визнання ЛНР як суверенної незалежної держави», - йдеться в заяві, підписаній самопроголошеним «главою» «Верховної ради» Олексієм Карякіним.

Крім Росії, незалежність ЛНР пропонується визнати республікам Абхазії, Вірменії, Білорусі, Венесуелі, Інгушетії, Казахстан, КНР, Кубі, «Придністровській Молдавській республіці», а також Республіці Нікарагуа.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.