Регионалы, которые голосовали за диктаторские законы, опять пролазят в Раду

diktat zakoni

 
Около семидесяти депутатов, которые голосовали 16 января за «диктаторские» законы, снова проходят в Верховную Раду Украины. Об этом свидетельствуют предварительные данные выборов, обнародованные на сайте ЦИК.

В начале октября активисты движения «Честно» подсчитали, что 133 депутата, которые голосовали за закон Олийныка-Колесниченко (в том числе и те, кто потом свой голос отозвал), баллотируются на выборах. Перечень этих депутатов опубликован на сайте «Честно». По результатам голосования не попадают в Раду 26 человек, которые шли по спискам КПУ и «Сильной Украины», зато проходят все 15 кандидатов от оппозиционного блока. Кроме того, еще около 55 депутатов попадут в парламент от мажоритарке.

Результаты голосования еще не окончательные, поэтому их число может измениться по мере обработки протоколов.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.