НМПУ висловила жаль через методи створення Міністерства інформаційної політики

min inform

 
Незалежна медіа-профспілка висловила жаль з приводу того, що нове міністерство інформації було створено без консультацій з масовими журналістськими організаціями, без врахування точки зору журналістів і медіа-експертів. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).


Ми поділяємо думку, що Україні бракує збалансованої інформаційної політики, ідеться в заяві НМУ. Але сутність цієї політики має сформуватися в результаті широкої громадської дискусії. І аж ніяк не ставити воза перед конем: спершу створення міністерства, а лише потім визначення і обговорення його функцій і завдань.

Крім того, платники податків, а особливо платники податків країни, яка воює і переживає кризу, мають бути поінформовані про те, у скільки їм обійдеться створення ще однієї державної структури.

На жаль, відповідь на жодне з цих питань широка громадськість не отримала. Цей факт викликає великі сумніви щодо реальної мети створення цього міністерства.

НМПУ вважає, що ще не пізно провести громадські слухання на тему інформаційної політики, залучивши до них всі зацікавлені сторони.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.