Відміну позаблокового статусу навмисно затягують

ukraine nato

 
«Прийняття закону, яким передбачено відміну так званого «позаблокового статусу» України, у Верховній Раді навмисно затягують». Про це повідомив директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко.


«Цілком можливо, що заяви Президента і Прем’єр-міністра під час закордонних візитів про відміну позаблоковості і повернення курсу до НАТО – це просто слова, дипломатичні ігри. З одного боку, влада запевняє західних партнерів, що «ми повертаємось до євроатлантичної інтеграції», щоб Україні Альянс збільшив допомогу, з іншого – боїться йти на ще більше загострення стосунків з Росією. Тому законопроект ніби то і підготовлений, ніби то і погоджений відповідними комітетами, але на голосування його чогось не виносять», - вважає політолог.

З іншого боку, припускає експерт, Президент може хотіти, щоб Рада прийняла проект закону більш поміркований, розроблений його політичною силою – Блоком Петра Порошенка. Тому, можливо, законопроект від депутатів «Народного фронту» авторства Парубія-Турчинова, який був погоджений Комітетом з питань національної безпеки і оборони, гальмують через цю причину.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.