Екологи ЕПЛ радять евакуювати людей із зони пожежі під Васильковом
- Подробиці
- Опубліковано 09.06.2015 19:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2526
Другу добу триває масштабна пожежа на нафтобазі біля с. Крячки, що на Васильківщині під Києвом. Окрім безпосередньої загрози для працівників підприємства, пожежників та медиків, що перебувають на місці подій, екологи бачать загрозу і для багатьох жителів Васильківщини, що мешкають навколо місця катастрофи. Наразі відомо, що горить 9 резервуарів. У кожному із таких зберігається до 900 куб. м нафтопродуктів, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі громадської організації Екологія-Природа-Людина (ЕПЛ).
- У ніч з 8 на 9 червня дещо змінились метеоролічні умови і якщо вчора дим піднімався високим стовбуром в небо, то сьогодні він опустився і почав стелитись ближче до землі в південно-західному напрямку, - коментує еколог ЕПЛ Катерина Норенко. – Дим від згоряння нафтопродуктів не сильно відрізняється від вихлопів автомобіля без фільтру, єдине, що в даному випадку обсяг диму більший майже в мільйон разів та низькі температури згоряння роблять його більш токсичним. У результаті спалювання утворюються дуже токсичні речовини, такі як чадний газ, бензапірен, формальдегід та інші альдегіди, оксиди вуглею та інша токсична органіка, частина якої є канцерогенами.
Екологи ЕПЛ радять невідкладно евакуюватись жителям всіх сіл, до яких дійшла хмара диму, а всім, хто не може виїхати, - завісити кватирки вологими ганчірками, що допоможе нейтралізувати дим та попередити його потрапляння до дихальних шляхів.
Також з цієї категорії...

Вот какие «фокусы» проводят в...
4 окт. 2010 г.

Рейдерству – нет. Греческая община...
19 июн. 2011 г.

«Бизнесмены смерти», или Как депутат...
15 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.

1070 москалів подохло минулої доби...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путінВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі