Карпунцов: Успіх АТО залежатиме від оперативних ефективних рішень новопризначених керівників силового блоку

karpuntsov mova

 
Швидкі позитивні зміни в системі оборони країни напряму залежать від швидких та ефективних рішень нового керівництва Міноборони, в першу чергу, кадрових. Про це в ефірі 5-го каналу заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Карпунцов, повідомляють «Конфлікти і закони».


Він наголосив, що міністр в повній мірі відповідає за кадрові рішення всередині міністерства і немає підстав сумніватися в тому, що йому доведеться досить швидко їх ухвалювати. Крім того, додав Карпунцов, оперативно доведеться ухвалювати рішення і іншим представникам силового блоку під час проведення самої операції АТО та щодо тилового забезпечення армії. «Починання непогані. Будемо сподіватися, що будуть реалізовуватися ефективні заходи», - додав «ударівець».

Він також додав, що фракція «УДАР» підтримала призначення Валерія Гелетея міністром оборони, оскільки сьогодні немає підстав не довіряти Президенту щодо доцільності цієї кандидатури на цій посаді. «Президент обґрунтував, чим кандидатура Гелетея може бути ефективною на посаді міністра», - наголосив Валерій Карпунцов.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.