На тимчасово окуповані території намагалися ввезти запчастини до військової техніки та медикаменти

zapchastini1

 
Під час огляду мікроавтобуса на блокпості «Зайцево-Кодима» (Донецька область) співробітники СБ України спільно з військовослужбовцями ЗСУ серед задекларованого товару (художня література, газети) виявили запчастини для ремонту бронетехніки та медикаменти тактичної групи. Легалізовані матеріали передано до військової прокуратури для прийняття процесуального рішення.


У районі селища Золоте-4 (Луганська область) в автомобілі «Газель» співробітники СБ України виявили 3,5 тонни цукру. Зі слів водія, автомобіль прямував на тимчасово окуповану територію Луганської області.

zapchastini2

zapchastini3

Поблизу селища Верхньоторецьке Ясинуватського району (Донецька область) об’єднана мобільна група затримала зареєстрованого в т.зв. «ДНР» приватного підприємця, який намагався незаконно ввести на тимчасово окуповану територію велику кількість спецій. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 332-1 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-центр СБ України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.