У Маріуполі та Києві мітингують проти демілітаризації Широкино
- Подробиці
- Опубліковано 02.08.2015 17:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1810
В учасників акції - прапори України та національна символіка, також на мітингу присутні представники батальйонів «Донбас», «Правий сектор» і «Азов».
На мітингу виступали мешканці мікрорайону «Східний», який взимку бойовики обстріляли з «Градів».


Зі сцени лунали заклики до влади не дати перетворити Маріуполь на другий Іловайськ та Дебальцеве, дати відповідь на питання, чому від бойовиків ніхто не вимагає дотримуватися вже досягнутих Мінських домовленостей та скласти зброю відповідно до них. Учасники акції також хочуть знати, на кого буде покладено особисту відповідальність за можливу подальшу ескалацію конфлікту у разі демілітаризації Широкино.
Разом з тим у центрі Києва мешканці Маріуполя влаштували безстрокову акцію протесту проти відводу озброєння і особового складу ЗСУ з Широкино, повідомляють «Новости Донбасса».

На акції присутні близько 150 осіб. Учасники акції виступили проти створення 30-км зони в р-ні Широкино та відведення важкого озброєння від центру населеного пункту на 15 км. На думку активістів, це відкриє бойовикам дорогу до Маріуполя.
«Така ж демілітаризована зона буде створена по всій лінії фронту і може зачепити Мар'їнку, Станицю Луганську, Авдіївку, Щастя», - заявили активісти.
Нагадаємо, 22 липня Президент України Петро Порошенко доручив членам Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі за результатами засідання, яке відбулося у Мінську 21 липня, підписати угоду, яка б гарантувала створення 30-кілометрової буферної зони вздовж лінії розмежування.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.02.2026 09:55
Повітряні Сили тримають удар - збито та подавлено 54 ворожі цілі17.02.2026 09:26
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого


Коментарі