У Львові презентували золотий знак лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка

znak laureata1

 
У п’ятницю, 27 травня, в рамках заходів, з нагоди 100-х роковин від дня смерті Великого Каменяра, у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася публічна презентація знаку лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Міжнародного фонду Івана Франка.

«Я син народу, що вгору йде» – такі слова викарбовано на знаку Лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка. Знак Лауреата являє собою круглу медаль з вушком діаметром 30 мм. вагою 24 грами виготовлену із золота 375 проби в якості proof-like. Ткана стрічка у синьо-жовтих тонах з елементом традиційної вишивки кріпиться на металевій вставці із зображенням пера та лаврового листка. Знак виготовлений київською компанією ТОВ «Герольдмайстер» на замовлення Міжнародного фонду Івана Франка.

znak laureata

Автор ескізу знаку канадський художник українського походження Олег Лесюк – голова Української Спілки Образотворчих Мистців Канади, член Національної Спілки Художників України і Асоціації Скульпторів Канади.

Ескіз знаку був створений з урахуванням робіт студента Київського національного університету ім. Т.Шевченка Дмитра Кругляка із м. Запоріжжя та члена Спілки колекціонерів України Сергія Литвина з Полтави, які взяли участь у конкурсі на кращий ескіз знаку Лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка.

Знак разом із грошовою премією вручатиметься переможцю премії 27 серпня 2016 року, на батьківщині Великого Каменяра – в місті Дрогобич. Крім золотого знаку, переможцю премії буде вручено грошову винагороду, у 2016 році призовий фонд становить п’ятсот тисяч гривень.

Переможці Міжнародної премії ім. Івана Франка будуть визначені у двох номінаціях: за вагомий внесок у розвиток україністики та за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.

Нагадаємо, що 30 березня 2016 року у Києві відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу. Загалом до розгляду журі було прийнято 12 робіт, які відповідали Порядку проведення конкурсу на кращий ескіз знаку лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка. Третє місце учасники конкурсу розділили між собою. Вони отримали грошову винагороду по 3 тис. грн. Друге місце і премію у розмірі 5 тис. грн. дісталася Олегу Лесюку з Торонто (Канада). Оскільки жоден із проектів ескізів не став переможцем, члени журі прийняли рішення не визначати перше місце і доопрацювати ескіз знаку.

У презентації знаку взяли участь: внук Івана Франка та голова правління Фонду Роланд Франко, ректор Львівського національного університету ім. І.Франка доктор Володимир Мельник, директор Фонду Ігор Курус та члени Правління Міжнародного фонду Івана Франка.

В ході презентації було вручено Сертифікати – подяки за фінансову підтримку Премії.

Міжнародна премія Івана Франка є почесним визнанням наукових відкриттів, вагомих здобутків та значних заслуг науковців в галузі суспільних наук та україністики.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.