рф відмовилася від своїх військовослужбовців, затриманих днями в зоні АТО

russkih net

 
російська сторона в середу в Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі відмовилася від з'ясування долі і захисту своїх військовослужбовців, захоплених у полон Збройними силами України в зоні проведення АТО.


Про це повідомила представник України в підгрупі з гуманітарних питань контактної групи Ірина Геращенко, передає Інтерфакс-Україна.

«Під час роботи гуманітарної групи я поставила російській стороні питання, чи не хочуть вони поцікавитися своїми військовими, яких днями затримали ВСУ. І які сьогодні дають свідчення про ведення бойових дій на Донбасі. У відповідь почула, що російських військових на Донбасі немає і представники рф взагалі не знають, про кого йдеться ... Що ж, не в перший раз російські офіцери і чиновники відмовляються від своїх солдатів, яких посилали вбивати українців», - написала І. Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook в середу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.