Юрій Луценко призначив скандального Кулика на місце «чорної кішки»

Прокурор Костянтин Кулик, якого підозрюють в корупції, став заступником начальника департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури, повідомляє 24tv.ua. Як відомо, САП та НАБУ підозрюють Кулика у «незаконному збагаченні». Справу передано до Голосіївського суду.

Кулика, який раніше був головним військовим прокурором сил АТО, судять за незаконне збагачення. Проте для генерального прокурора Юрія Луценка це не є аргументом. На його думку, поки суд не довів вини, Кулик займатиме посаду.

«Неважливо, якого кольору кішка, якщо вона приносить здобич. В даному випадку, якщо кішка не вчинила ніяких злочинів, а є на думку когось чорною, вона мені потрібна», – сказав Луценко.


«Зазначимо, що так само суд не ухвалив рішення у справах віктора януковича та відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Тож, за логікою Юрія Луценка, вони також можуть обіймати високі посади», - коментує ситуацію 24tv.ua.

Костянтин Кулик. Фото vorog.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.