​У Рівному ліквідовано мережу гральних закладів

Органами прокуратури Рівненщини здійснюється процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні за фактом зайняття гральним бізнесом (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.203-2 КК України). Встановлено, що група осіб під приводом надання послуг у сфері спортивних лотерей організувала на території м. Рівного незаконне зайняття гральним бізнесом, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.


За погодженням із процесуальним прокурором працівники поліції провели днями низку санкціонованих обшуків, за результатами яких викрито та припинено діяльність 10 підпільних гральних закладів, які здійснювали діяльність всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні». У закладах вилучено 112 системних блоків, стільки ж моніторів, інші комплектуючі до комп’ютерної техніки, а також гроші, ймовірно одержані злочинним шляхом.

Рівненською місцевою прокуратурою перед судом ініційовано питання про накладення арешту на зазначене майно.

Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Проводяться слідчі дії з метою встановлення усіх осіб, причетних до незаконного бізнесу з метою притягнення до передбаченої законом відповідальності.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Фото прес-служби прокуратури Рівненської області



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.