​На Закарпатті затримано прикордонника на 2,1 тис доларів США хабара

27 жовтня 2017 року військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в Закарпатській області, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником відділу прикордонної служби «Дюла» Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Грошові кошти в розмірі 2,1 тис доларів США призначалися за усунення перешкод під час переміщення поза пунктом пропуску 30 тис пачок цигарок через державний кордон України.

Старшого лейтенанта затримано в порядку ст. 208 КПК України. Неправомірна вигода виявлена та вилучена в повному обсязі під час огляду місця події.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Вирішуються питання щодо повідомлення прикордоннику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), та обрання запобіжного заходу.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.