​ГПУ вдруге закрила справу про диплом Гройсмана

Генеральна прокуратура повторно закрила справу про можливу підробку прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом диплома про вищу освіту. Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит Українських Новин.


«За результатами досудового розслідування 26 червня 2018 року слідчим прийнято рішення про закриття зазначеного кримінального провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 (відсутність складу злочину) Кримінального процесуального кодексу», - сказано у відповіді.

Наголошується, що Головне слідче управління Генпрокуратури проводило досудове розслідування за фактом підробки прем'єром документа про освіту з метою його використання.

Водночас Генпрокуратура відмовилася повідомити, чи допитувався Гройсман або інші особи в рамках цієї справи, пославшись на таємницю досудового слідства.

Як повідомляли раніше Українські Новини, ГПУ почала розслідувати можливу підробку Гройсманом диплома про вищу освіту.

Гройсман вважає, що вища освіта не має бути обов'язково у кожного.

Володимир Гройсман. Фото ukranews.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.