​Про який Меджліс йдеться?

Довго думав, писав, витирав і писав знову пост про рішення Меджлісу підтримати на виборах Порошенка. Власне кажучи, не про саме рішення. Я хочу сподіватися, що воно вимушене і не принесло особливого задоволення щонайменше частині тих, хто його підтримали.


Чому вимушене? Бо після окупації Криму киримли отримали доступ до малюсінської частини владного ресурсу. Але і за це є ціна. І, думаю, не бракує охочих нагадати.

Болить спроба мотивувати це рішення... Власне, формулювання... В стилі «темників» Банкової: є лише Порошенко і Путін. Ну, не прямо аж так, але у формі, що є похідною - Порошенко найбільш «заукраїнський» і «закримськотатарський».

Важко дається текст, бо відчуття відповідальності за долю киримли в нашій спільній країні тисне і примушує бути дуже обережним.

Тому нічого більше і не напишу.

Але для моїх друзів признаюсь - багато років після цього, коли чутиму згадку про Меджліс, я подумки (а може, і не подумки) запитуватиму себе (а може, і не лише себе) - про який Меджліс йдеться? Той, для якого важлива доля киримли, чи той, що частина агітаційного департаменту БПП?

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото inlviv.in.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.