​Українці посіли перше місце в світі за недовірою до влади - висновок Gallup

Українці мають найбільшу в світі недовіру до свого уряду. Про це пише служба соціологічних досліджень та аналітики Gallup. За висновком Gallup, хто б не виграв на прийдешніх виборах, матиме справу з суспільством, в якому глибоко вкорінена недовіра до влади та багатьох державних установ, адже практично всі українці скептично налаштовані до влади і вважають її корумпованою, передає «Голос Америки».


Лише 9% мешканців України довіряють урядові країни – це найнижчий показник у світі. Така низька довіра тримається вже другий рік поспіль.

Це менше, ніж середнє (медіана) для колишніх республік Радянського Союзу – 48%, а також менше за середній показник у світі, який складав 56% у 2018 році.

Високий рівень недовіри до влади впливає і на показники довіри до чесності виборів. Лише 12% дорослих в Україні в 2018 році говорили про свою довіру до чесності проведення виборів, що менше, порівняно з 26% тих, хто довіряли виборчій системі в 2014 році. Також практично всі українці (91%) вважають корупцію поширеною в уряді, наголошують дослідники.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.