​Юлія Тимошенко запропонувала вирівняти ситуація в країні

Між іншим, подивіться сьогоднішню Погоджувальну Раду. Юля там показує майстер-клас, як треба себе вести в цей час. Вона чітко сказала, що ділити країну не можна, і не можна розхитувати країну. Тому, замість клоунади і шоу, вона запропонувала силами парламенту вирівняти ситуацію. Це, перш за все, наступні закони:


- Закон про Тимчасові Слідчі Комісії, щоб можна було розслідувати зловживання;

- Закон про скасування недоторканності з усіх, включаючи президента;

- Закон про вибори до ВР за пропорційною системою, бо мажоритарка - це шлях до купівлі виборів;

- Закон про імпічмент, щоб більше не було безкарності та безвідповідальності. До речі, цей закон Тимошенко уже подавала в 2014-му і 2016-му - його просто треба внести в порядок денний;

- Закон про можливість відкликання депутатів або цілих партій з Верховної Ради та місцевих органів влади.

Тобто, замість того, щоб витрачати час на ігри «підтримаю - не підтримаю», Тимошенко уже думає про конструктив та реформи державного устрою.

Учіться.

Вячеслав Ільченко, facebook.com

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.