​Юлія Тимошенко запропонувала вирівняти ситуація в країні

Між іншим, подивіться сьогоднішню Погоджувальну Раду. Юля там показує майстер-клас, як треба себе вести в цей час. Вона чітко сказала, що ділити країну не можна, і не можна розхитувати країну. Тому, замість клоунади і шоу, вона запропонувала силами парламенту вирівняти ситуацію. Це, перш за все, наступні закони:


- Закон про Тимчасові Слідчі Комісії, щоб можна було розслідувати зловживання;

- Закон про скасування недоторканності з усіх, включаючи президента;

- Закон про вибори до ВР за пропорційною системою, бо мажоритарка - це шлях до купівлі виборів;

- Закон про імпічмент, щоб більше не було безкарності та безвідповідальності. До речі, цей закон Тимошенко уже подавала в 2014-му і 2016-му - його просто треба внести в порядок денний;

- Закон про можливість відкликання депутатів або цілих партій з Верховної Ради та місцевих органів влади.

Тобто, замість того, щоб витрачати час на ігри «підтримаю - не підтримаю», Тимошенко уже думає про конструктив та реформи державного устрою.

Учіться.

Вячеслав Ільченко, facebook.com

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.