«Слуги народу» проголосували закон, змавпований у їхнього хазяїна - росії
- Подробиці
- Опубліковано 14.11.2019 11:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1606
Эх, говори, Москва, разговаривай, Рассея...
Учора пан Потураєв, копіюючи чи то Хрущова, чи то Геббельса, у запалі видав головний секрет Полішинеля, який знають всі, хто реально аналізував законопроекти 2178 та 2178-10. А саме, що головним аргументом їх складання є те, що в росії є земельний ринок. Ви можете самі перевірити, там є чіткий маркер.
В Європі немає жодної країни, яка б визначала межу сукупного володіння як відсоток від території. А от саме в російському законі про ринок землі ця межа визначена як 10% від області. У нас спочатку вирішили поставити 15%, а потім поставили 8% - але межа більш-менш відповідає російським лекалам.
210 тис. га землі в одні руки - це російська модель господарювання. Можете перевірити в розділі порівняльного права по справі «Зеленчук і Цицюра проти України», якою зараз розмахують «Слуги Народа», прийнявши естафету у Порошенка.
Причини там дві:
- в росії державно-олігархічна економіка, всі галузі там жорстко монополізуються і контролюються кремлем;
- в росії гігантські ненаселені простори, тому вони цілком собі можуть дозволити такі велетенські маєтки. Це хоч якось дозволяє їм втримувати цілісність території.
Нам також вчора розповідали, що все в порядку і нічого там китайці не скупили.
Попри те, що в росії накладене табу на висвітлення викупу іноземцями (в першу, чергу китайцями) земель, все-таки деякі дані мені знайти вдалось.
У 2011 р. всі китайські агрофірми з провінції Хейлунцзян, прикордонна із Сибіром, об'єднались в спільний картель з метою викупу прикордонних земель. Станом на 2018 р. вони контролюють майже 9 млн. му. (приблизно 600 тис. га.) в прикордонних сибірських областях.
Всього методом масової оренди на сьогодні в Сибіру китайці контролюють майже 1,5 млн. га. родючої землі в шести суб'єктах рф. Під загрозою опинилось навіть озеро Байкал, росіяни уже б'ють на сполох - бо всі приозерні ділянки викупає Китай під бізнес-проекти.
А під найбільшою загрозою опинився Далекосхідний Округ, колишній Зелений Клин часів української боротьби за незалежність. Він уже балансує на межі втрати продовольчої незалежності - там всього 2,7 млн. га. родючих земель, і 40% уже навіть офіційно контролюють китайці.
Російські екологи фіксують численні випадки хижацької експлуатації землі в Далекосхідному окрузі. Адже вирощують китайці зовсім не пшеницю, а сою.
Це просто крихти, які мені вдалось зібрати поміж бравурних реляцій російських журналістів, які намагаються всіляко применшити масштаби китайської експансії на російські плодючі землі.
Але я думаю, ми їм допоможемо. Відкривши ринок, ми дозволимо росіянам швиденько компенсувати втрати плодючих земель Сибіру. Вони просто куплять нашу землю, легко, весело і з гуморком.
Веселого ринку, братіє.
Вячеслав Ільченко, facebook.com
Фото DT.UA
Також з цієї категорії...
Володимир Парасюк: «Це не перемир'я...
17 февр. 2015 г.
Пока украинские суды – питомники...
2 февр. 2017 г.
Наслідки судової «реформи» - тепер...
12 сент. 2017 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
Міністра цифровізації Федорова відсторонили від...
24 нояб. 2024 г.
На тлі удару рф «експериментальною»...
25 нояб. 2024 г.
Останні новини
25.11.2024 15:41
Збито 71 ворожий БпЛА25.11.2024 09:25
1610 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:
Коментарі