​«Слуги народу» проголосували закон, змавпований у їхнього хазяїна - росії

Эх, говори, Москва, разговаривай, Рассея...


Учора пан Потураєв, копіюючи чи то Хрущова, чи то Геббельса, у запалі видав головний секрет Полішинеля, який знають всі, хто реально аналізував законопроекти 2178 та 2178-10. А саме, що головним аргументом їх складання є те, що в росії є земельний ринок. Ви можете самі перевірити, там є чіткий маркер.

В Європі немає жодної країни, яка б визначала межу сукупного володіння як відсоток від території. А от саме в російському законі про ринок землі ця межа визначена як 10% від області. У нас спочатку вирішили поставити 15%, а потім поставили 8% - але межа більш-менш відповідає російським лекалам.

210 тис. га землі в одні руки - це російська модель господарювання. Можете перевірити в розділі порівняльного права по справі «Зеленчук і Цицюра проти України», якою зараз розмахують «Слуги Народа», прийнявши естафету у Порошенка.

Причини там дві:

- в росії державно-олігархічна економіка, всі галузі там жорстко монополізуються і контролюються кремлем;

- в росії гігантські ненаселені простори, тому вони цілком собі можуть дозволити такі велетенські маєтки. Це хоч якось дозволяє їм втримувати цілісність території.

Нам також вчора розповідали, що все в порядку і нічого там китайці не скупили.

Попри те, що в росії накладене табу на висвітлення викупу іноземцями (в першу, чергу китайцями) земель, все-таки деякі дані мені знайти вдалось.

У 2011 р. всі китайські агрофірми з провінції Хейлунцзян, прикордонна із Сибіром, об'єднались в спільний картель з метою викупу прикордонних земель. Станом на 2018 р. вони контролюють майже 9 млн. му. (приблизно 600 тис. га.) в прикордонних сибірських областях.

Всього методом масової оренди на сьогодні в Сибіру китайці контролюють майже 1,5 млн. га. родючої землі в шести суб'єктах рф. Під загрозою опинилось навіть озеро Байкал, росіяни уже б'ють на сполох - бо всі приозерні ділянки викупає Китай під бізнес-проекти.

А під найбільшою загрозою опинився Далекосхідний Округ, колишній Зелений Клин часів української боротьби за незалежність. Він уже балансує на межі втрати продовольчої незалежності - там всього 2,7 млн. га. родючих земель, і 40% уже навіть офіційно контролюють китайці.

Російські екологи фіксують численні випадки хижацької експлуатації землі в Далекосхідному окрузі. Адже вирощують китайці зовсім не пшеницю, а сою.

Це просто крихти, які мені вдалось зібрати поміж бравурних реляцій російських журналістів, які намагаються всіляко применшити масштаби китайської експансії на російські плодючі землі.

Але я думаю, ми їм допоможемо. Відкривши ринок, ми дозволимо росіянам швиденько компенсувати втрати плодючих земель Сибіру. Вони просто куплять нашу землю, легко, весело і з гуморком.

Веселого ринку, братіє.

Вячеслав Ільченко, facebook.com

Фото DT.UA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.