Про великі досягнення реформаторів на ниві освіти та диджитализації...

У 2019 році фактично зупинилося забезпечення шкіл сучасними електронними освітніми ресурсами. Жодного електронного підручника для шкіл не закупили, - пише Вікторія Іванова з посиланням на «ЗВІТ про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству освіти і науки України на забезпечення підручниками, посібниками»

У 2018 році 48 млн грн витратили з бюджету на створення Національної освітньої електронної платформи, яка має забезпечити доступ до електронних підручників учнів та вчителів, проте вона не використовується. І це в умовах, коли зростає важливість онлайн-освіти, коли діти вимушені залишатися вдома.
Щодо ситуації з паперовими підручниками, зауважив він, то у 2019 році Міністерство освіти отримало 681 млн грн на видання підручників та їхню доставку в області, з яких використано 97%. Закупівлями займається державний Інститут модернізації змісту освіти, який уклав договори на видання підручників та посібників на суму 593 млн гривень. Як засвідчив аудит, понад 250 млн грн витрат – тобто майже половина – не мали економічного обґрунтування.
У 2019 році через менші від запланованих видатки вийшло друком на чверть менше видань підручників і на 43% тиражів. Як наслідок – майже 400 тис учнів мали проблеми із забезпеченням підручниками у 2019/2020 навчальному році.

Вікторія Іванова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 жовтня розповів про наступні події на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.