​Будущая «Киевская речь» Зеленского

Мюнхенская речь - это высший этап, пик развития президента Украины Зеленского. Теперь удержаться на такой высоте Зеленскому будет крайне трудно. Во-первых, после Мюнхенской речи Зеленскому надо будет переходить от слов к делу. Во-вторых, Зеленскому надо быть таким же решительным на слова и дела не только во внешней политике, но и внутренней.


После сильной патриотичной Мюнхенской речи Украина имеет право знать какой национальный, внутриполитический курс у президента Украины Зеленского. Поэтому, кроме «Мюнхенской речи», нам нужна от президента мужественная и честная «Киевская речь», посвященная исключительно острейшим внутренним проблемам Украины. Готов ли он к этому?

Зеленский должен понять, что только сильная внутренняя политика делает государство сильным игроком во внешней политике, а такого президента страны делает ее Национальным лидером. Тем более, во время войны. Иначе внутри Украины и за ее пределами все будут прекрасно понимать, что все эти блестящие речи рассчитаны не на Запад, а на усталый, запуганный и разочарованный электорат.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фото tribun.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 жовтня розповів про наступні події на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.