Украина передала России дело о покушении на Путина

pokushenie putin

 
Дело в отношении Ильи Пьянзина поступило в Российскую Федерацию из Украины. Гражданина Казахстана Илью Пьянзина подозревают в причастности к подготовке покушения на президента России Владимира Путина в феврале 2012 года.


Выдача Пьянзина России состоялась в августе 2012 года и стала возможной вследствие проведенных Генпрокуратурами двусторонних переговоров между Россией и Украиной.

В данный момент несостоявшийся убийца находится в СИЗО «Лефортово». Его соучастник и главный подозреваемый по этому делу - житель Грозного Адам Осмаев – все еще скрывается на территории Украины.

Украинские власти отказали в предоставлении политического убежища Осмаеву. Россия уже неоднократно требовала выдачи преступника, но в дело вмешался Европейский суд по правам человека, рекомендовавший приостановить экстрадицию.

Стоит напомнить, что в конце февраля этого года российскими спецслужбами была обнародована информация о предотвращении покушения на Владимира Путина. По данным разведки, Осмаев со своей бандой планировали кинуть бомбу в кортеж Путина накануне президентских выборов, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.