Більшість гостей Українського ланчу в Давосі проголосували за Україну в ЄС
- Подробиці
- Опубліковано 27.01.2013 10:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8046

«Виступали від влади - Юрій Бойко та Леонід Кожара, від опозиції - Віталій Кличко та Арсеній Яценюк, від Росії - Олексій Кудрін, від Європи – Хав’єр Солана. Представники української влади розказували про здійснені нею реформи та прагнення до Європи. Росіянин переконував у необхідності приєднання до структур навколо Росії, при чому одним із аргументів під кінець навів те, що Росія буде у Євросоюзі раніше, ніж Україна», - зазначила Оксана Продан. Депутат наголосила, що Віталій Кличко був єдиний з доповідачів, хто говорив українською мовою.
«Кличко говорив про те, про що говорив і Солана - про необхідність утвердження в Україні європейських цінностей, захисту прав громадян, створення умов для розвитку кожної людини. Віталій Кличко підкреслив, що в «УДАРу» є план дій реформування України і наближення до європейських стандартів життя. І перший крок, який треба для цього зробити - це вже цього року підписати Угоду про асоціацію з ЄС», - відзначила Продан.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.05.2026 09:28
Збито та подавлено 180 ворожих БпЛА19.05.2026 09:20
1140 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛА18.05.2026 10:17
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.05.2026 11:01
Збито та подавлено 279 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі