Нині ЄС швидко реагує на українське шулерство
- Подробиці
- Опубліковано 05.03.2013 10:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9230
Українська влада, роблячи спробу легалізувати рішення регламентного комітету, що не проводився, вирішила, як завжди, ламати все через коліно, оскільки це – найулюбленіший метод досягнення мети за Януковичем.
І Рибак і Єфремов вже давно повинні відповідати перед законом за свої крамольні і протизаконні діяння. Рибак, мабуть, тому, що переконаний, що не доживе до зміни влади за віком, пішов на повне ігнорування українського законодавства і дедалі більше нагадує Литвина, що з порожніми очима підписував неконституційні закони.
Проте якщо раніше ЄС довгенько думав перед тим, як поставити діагноз Януковичу і його команді, то нині ситуація кардинально змінилась. Так, у день суду над Власенко з’явилась спільна заява речника Верховного представника ЄС Кетрін Ештон та Комісара Штефана Фюле щодо політичних подій в Україні, у якій наголошується, що Європейський союз стурбований через переслідування захисника лідера опозиції Юлії Тимошенко, народного депутата фракції «Батьківщина» Сергія Власенка режимом Януковича.
«Верховний представник Кетрін Ештон та комісар Штефан Фюле з нетерпінням очікують на повне виконання висновків Саміту Україна-ЄС від 25 лютого 2013 року та уважно стежать за політичними подіями в Україні. Вони глибоко занепокоєні останніми процесуальними діями, які можуть призвести до скасування парламентського мандату двох депутатів на сумнівних правових підставах. Вони також звертають особливу увагу на ситуацію, пов’язану зі справою народного депутата Сергія Власенка у світлі останнього клопотання до Вищого адміністративного суду стосовно позбавлення його парламентського мандату.
Вони закликають українську владу вирішити цю ситуацію таким чином, щоб уникнути створення враження про зловживання судовою системою з політичними цілями. Вони нагадують про свою рішучу позицію, згідно з якою остаточний склад парламенту України повинен відображати реальне волевиявлення українських виборців. Закон «Про вибори народних депутатів» визначає чіткий п’ятиденний термін для оскарження результатів виборів в суді. Процесуальні дії, розпочаті через декілька місяців після встановлення остаточних результатів виборів, викликають занепокоєння з політичної та правової точки зору.
У світлі цих подій, вони ще раз наголошують на потребі вжити термінові кроки для покращення виборчого законодавства в Україні згідно з рекомендаціями остаточного звіту ОБСЄ/БДІПЛ від 3 січня 2012 року шляхом розгляду виборчого кодексу», - наголошується у поданій заяві.
Зважаючи на те, що вже на міжнародному рівні владу Януковича сприймають як бандитську, заступника прокурора чітко називають таким, що поводиться і говорить як бандит, а міжнародні європарламентарі ловлять владу на брехні, то можна здогадуватись, що санкції до української влади будуть застосовані вже найближчого часу.
Конфлікти і закони
Також з цієї категорії...
Європарламент підтримав владу України в...
17 апр. 2014 г.
У Польщі сталася лобова ДТП...
28 мая 2021 г.
37-річний українець, один з десяти...
26 июл. 2021 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
Збито шість крилатих ракет ворога
21 нояб. 2024 г.
Західні медіа пишуть, як Україна...
21 нояб. 2024 г.
Останні новини
21.11.2024 14:06
Збито шість крилатих ракет ворога21.11.2024 13:55
1510 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі