Наливайченко підняв тему ксенофобії у «Беркуті» на Парламентській Асамблеї ОБСЄ
- Подробиці
- Опубліковано 14.02.2014 14:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9876
Під час спеціального обговорення: «Зростання екстремізму, радикалізації та ксенофобії» Наливайченко продемонстрував представникам парламентських делегацій європейських країн приклади антисемітських та ксенофобських зображень і публікацій на сторінках «Беркута» в соцмережах та розповів про незаконні дії спецпризначенців. Він наголосив, що у суспільстві, а особливо у середовищі правоохоронців, неприпустиме поширення матеріалів, які можуть розпалювати міжнаціональну ворожнечу і спонукати до насильства проти представників національних меншин.
«Українська влада має знайти відповідь на питання: хто ідеологічно вніс ксенофобію в лави цього правоохоронного органу? Чому у них в пошані фашистська свастика, а зірка Давида сприймається як тавро?», - сказав депутат.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.05.2026 09:55
Збито та подавлено 246 ворожих БпЛА25.05.2026 09:49
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.05.2026 10:10
Збито та подавлено 604 цілі: 55 ракет та 549 ворожих БпЛА24.05.2026 09:18
1110 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 24 травня


Коментарі