В МЗС України відбулася чергова зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місією ОБСЄ
- Подробиці
- Опубліковано 21.04.2014 20:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7091
Про це повідомляє прес-служба МЗС України, передають «Конфлікти і закони».
В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця та Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрюль Апакан обмінялися інформацією щодо кроків, що здійснюються українською владою та місією ОБСЄ на виконання Женевських домовленостей. Сторони надали інформацію про стан реалізації заходів, погоджених на попередніх зустрічах. Було підкреслено важливість підкріплення діями з боку всіх сторін Женевських домовленостей тих зобов’язань, які вони взяли 17 квітня, з метою деескалації ситуації.
На сьогоднішню зустріч були запрошені представники Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України, які надали відповідну інформацію та відповіли на запитання учасників.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.12.2025 13:30
Збито та подавлено 108 ворожих БпЛА19.12.2025 13:23
1220 каапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 18 грудня


Коментарі