ООН публічно відшмагала Росію за псевдо гуманітарну допомогу Україні
- Подробиці
- Опубліковано 06.08.2014 19:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9399
Нічого, крім однозначного засудження учасників засідання, доповідь російського постпреда при ООН Віталія Чуркіна не викликала. Зокрема, постійний представник США в цій організації Саманта Пауер зазначила, що «Росія могла б це все закінчити, якби просто перекрила свій потік зброї на схід України».
Аналогічну думку висловив і представник Великобританії Марк Лайл Грант: «Парадоксально, що Росія скликала обговорення гуманітарної кризи, яку вона сама ж і створила. До погіршення гуманітарної ситуації у Донецьку та Луганську призводять саме дії підтримуваних Росією сепаратистів. Туди, де сепаратистів вже немає, жителі звільнених міст повертаються».
З такою ж позицією виступила на засіданні Радбезу і постійний представник Литви Раймонда Мурмокайте. «Росія з самого початку всіляко підтримувала незаконну війну. А українські збройні сили роблять все можливе, щоб звільнити свою територію від незаконних збройних формувань», - підкреслила литовський дипломат.
Єдиним членом Ради Безпеки ООН, який сором’язливо стримався від однозначного засудження Росії, виявився Китай. Його офіційний представник обмежився нейтральними формулюваннями про «необхідність прояву спокою і стриманості, готовності йти на компроміси», але, тим не менш, за пропозицію Росії також голосувати не ризикнув.
Також з цієї категорії...

Австрія офіційно відповіла на ноту...
22 сент. 2016 г.

За розпалювання ненависті до українського...
31 окт. 2017 г.

Bellingcat та The Insider оприлюднили...
8 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Поліція Києва встановлює обставини події,...
22 апр. 2025 г.

Чи домовляться про мир у...
23 апр. 2025 г.

П'ять найбільших передвиборчих обіцянок Трампа...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
23.04.2025 10:07
Чи домовляться про мир у Лондоні?23.04.2025 09:34
1210 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі