​Делегацію Європарламенту у справах України очолив екс-міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський

Екс-міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський став головою делегації Європейського парламенту з питань відносин з Україною. Його вибрали євродепутати, котрі засідають у парламентській делегації. Головування делегацією у справах України означає вплив на формування політики Європейського парламенту щодо співпраці з владою у Києві, повідомляє Польське радіо.


Вітольд Ващиковський сповістив, що буде дбати про те, аби делегація допомагала у відносинах з Європейським Союзом, ділилася позитивним досвідом під час зближення з Євроспільнотою:

«Ми тут не для того, аби навчати демократії, нагадувати про деякі внутрішні проблеми, а щоб поділитися своїм досвідом політичної та економічної трансформації. Ми нагадуємо у контактах з Україною, що чинна влада може за якийсь час бути опозицією. У зв’язку з цим, ставтеся до опозиції так, як би хотіли, щоб ставилися до вас, коли ви будете опозицією. Усі інші аспекти внутрішньої політики залишаємо їм як суверенній державі».

Вітольд Ващиковський. Фото creativecommons.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.