РНБО підтримала рішення про введення миротворчої місії ООН в Україну
- Подробиці
- Опубліковано 19.02.2015 11:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5393
Рада національної безпеки і оборони України підтримала рішення зі звернення до Організації об'єднаних націй та Європейського союзу щодо «розгортання на території України операції з підтримання миру та безпеки». Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов учора на брифінгу за підсумками засідання РНБО України, передають «Конфлікти і закони».
«Ми можемо прогнозувати, що те, що відбувається сьогодні, - активізація військових дій, як це було навколо Дебальцевого, те, що зараз відбувається у секторі «М» біля Маріуполя, може мати хронічний характер», - сказав Олександр Турчинов, пояснивши, що саме тому влада вирішила запросити миротворчий контингент ООН.
Секретар РНБО зауважив, що миротворчий контингент має стояти як вздовж лінії зіткнення, так і вздовж неконтрольованої ділянки російсько-українського кордону. За його словами, це дозволить «фіксувати і локалізувати порушення та забезпечить реальні кроки припинення агресії».
Олександр Турчинов зазначив, що Міністерство закордонних справ України підготувало відповідне звернення та висловив сподівання, що рішення РНБО також підтримають депутати Верховної Ради України.
Крім того, Олександр Турчинов зауважив, що на засіданні РНБО було схвалено законопроект про внесення змін до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».
Також з цієї категорії...

Британські ЗМІ закликають свого прем‘єра...
31 мая 2012 г.

МЗС України направило дипломатичну ноту...
5 окт. 2017 г.

Політика партнерства з Україною є...
7 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
23 апр. 2025 г.

1210 кацапів подохло минулої доби...
23 апр. 2025 г.

Чи домовляться про мир у...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
23.04.2025 10:07
Чи домовляться про мир у Лондоні?23.04.2025 09:34
1210 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі