Яценюк пригрозил перенести решение газового конфликта в Стокгольмский арбитраж

gazoviy konflikt

 
Второй раунд переговоров в Берлине по цене на газ с участием представителей Украины, России и Европейского союза сегодня не имел результата, поэтому стороны встретятся в третий раз - в Брюсселе 2 июня, сообщил премьер-министр Арсений Яценюк в пятницу, открывая заседание правительства.


Об этом сообщает radiosvoboda.org, передают «Конфликты и законы».

По его словам, если и тогда соглашение не будет достигнуто, Украина подаст обращение в Стокгольмский арбитраж. Все подготовительные процедуры для представления завершены, для этого Украина оплатила счета, по которым нет спора, на сумму 786 миллионов долларов, отметил премьер.

«Цена в размере почти пятисот долларов США Украиной никогда не будет принята, и по такой цене Украина никогда не будет покупать газ», - подчеркнул Яценюк.

Ранее глава правительства заявлял, что обратится в Стокгольмский арбитраж в случае неподписания соглашения между НАК «Нафтогазом» и «Газпромом» до 29 мая, как и предполагают действующие газовые контракты 2009 года.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.