Вимагаємо у влади Німеччини покарати винних у плюндруванні могил українських героїв! - Провід ОУН (б)
- Подробиці
- Опубліковано 14.07.2016 19:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1307
Вже в котрий раз у Мюнхені відбувається плюндрування могил українських героїв: 10 липня поточного року сплюндровано могилу Степана Бандери, вночі 12 липня постраждала могила Ярослава Стецька та пам’ятники іншим борцям за волю України.
На жаль, за останні два роки такі випадки трапляються все частіше, і в цей же час ми не бачимо жодних адекватних дій німецьких правоохоронних органів, що не змогли виявити винних у жодному з випадків осквернення українських меморіальних комплексів у Мюнхені. Мусимо констатувати, що німецька правоохоронна система не може впоратися з діяльністю екстремістських груп, які становлять загрозу національній безпеці не лише України, але й Німеччини та інших країн ЄС.
У зв’язку з цим ОУН(б) вимагає у німецької поліції у максимально швидкий термін встановити осіб або й організації, які стоять за актами вандалізму у Мюнхені, і вжити щодо них рішучих заходів, а також посилити охорону меморіальних об’єктів, могил українських героїв, які постійно перебувають під загрозою нищення з боку екстремістів.
ОУН(б) також звертається до Міністерства Закордонних Справ України з проханням на офіційному рівні донести німецькій стороні позицію української держави щодо застосування додаткових заходів проти проросійських екстремістів, що поширюють в кордонах Німеччини міжнаціональну ворожнечу, зневагу до пам’яті загиблих та провокують напруженість всередині обидвох країн.
Українські націоналісти також закликають керівництво України – Адміністрацію Президента, Верховну Раду, Кабінет Міністрів - до провадження більш послідовної політики захисту українців, що проживають поза межами держави: як живих людей, що нині мешкають за кордоном, так і пам'ять тих, хто спочив на чужій стороні. Одним з ймовірних варіантів захисту пам’яті та вшанування українських героїв – це створення Національного некрополю або ж Пантеону Героїв на історичній території Аскольдової могили, що стане місцем поклоніння і віддання пошани борцям за волю – від гетьманів Івана Мазепи, Пилипа Орлика до Євгена Коновальця, Степана Бандери, Ярослава Стецька.
Інформагенція УІС
Також з цієї категорії...

ЕС, наконец, заметил нарушение «мира»...
2 окт. 2014 г.

Глава МЗС ФРН закликав до...
29 мар. 2015 г.

Анджей Дуда вважає, що поляки...
26 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Поліція Києва встановлює обставини події,...
22 апр. 2025 г.

Чи домовляться про мир у...
23 апр. 2025 г.

П'ять найбільших передвиборчих обіцянок Трампа...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
23.04.2025 10:07
Чи домовляться про мир у Лондоні?23.04.2025 09:34
1210 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі