Порошенко провів телефонну розмову з Дональдом Туском та Жан-Клодом Юнкером
- Подробиці
- Опубліковано 28.10.2016 18:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2456
Глава Української держави та очільник Європейської Ради обмінялися думками щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. При цьому Дональд Туск висловив повну підтримку України та відзначив, що Угода має продовжувати діяти.
Президент Європейської Ради також наголосив, що Україна виконала всі необхідні критерії для запровадження безвізового режиму. За його словами, нині ЄС має завершити певні внутрішні процедури, щоб надати право українцям на в’їзд до Європейського Союзу без віз.
Співрозмовники домовилися про продовження інтенсивної координації на найвищому рівні.
Сьогодні ж Порошенко провів телефонну розмову із Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером.
Співрозмовники обговорили ситуацію довкола ратифікації Нідерландами Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Жан-Клод Юнкер наголосив, що Угода, включаючи зону вільної торгівлі, продовжує діяти.
Президент Єврокомісії також вкотре підтвердив виконання Україною всіх критеріїв для надання безвізового режиму українським громадянам.
Крім того, було обговорено порядок денний наступного Саміту Україна-ЄС, який відбудеться в листопаді, повідомляє прес-служба Президента України.
Фото president.gov.ua
Також з цієї категорії...

Европейский Совет рассмотрит отмену виз...
11 мая 2016 г.

В ідеї запровадження миротворців ООН...
5 сент. 2017 г.

Українців у Польщі може затримати...
5 апр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Трамп готується підвищити тарифи на...
16 апр. 2025 г.

Мавки у Сімферополі провели нічний...
16 апр. 2025 г.

У Києві силовики затримали чергових...
16 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком воєнному зведенні за 16 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі