​Європарламент пропонує для України, Грузії та Молдови зближення, включно з митним союзом та шенгенською зоною

Депутати Європейського парламенту схвалили 15 листопада пропозиції до зустрічі наступного тижня лідерів ЄС та східних партнерів, щоб організація розвивала фінансово-економічну та політичну підтримку цим державам. У пропозиції також міститься заклик далі чинити тиск на росію, яка підтримує сепаратистські утворення в усіх трьох згаданих країнах, що намагаються вийти з-під впливу москви, повідомляє «Голос Америки».


Парламентська резолюція пропонує дозволити приєднання східним партнерам до митного союзу ЄС або енергетичного союзу за умови суттєвого поступу тих країн у відповідних реформах.

«Створити модель «СП+» (Східне партнерство +) для асоційованих країн, які досягли суттєвого поступу у реформах, пов’язаних з ЄС, щоб запропонувати їм можливість приєднання до митного союзу, енергетичного союзу, цифрового союзу, або, навіть, шенгенського простору та скасування роумінгових тарифів для мобільного зв’язку», - запропоновано в одному з параграфів резолюції.

Шенгенська угода, до якої входять більшість держав Західної Європи, передбачає повну свободу пересування без контролю на державних кордонах усередині зони.

Європейський парламент також пропонує, щоб з нагоди саміту Східного партнерства ЄС у Брюсселі 24 листопада було обговорене створення фонду допомоги Україні, Грузії та Молдові.

Пропозиції парламентарів не є зобов’язуючими для виконавчих органів Європейського Союзу, і головні рішення ЄС схвалюються лише за одностайної згоди усіх країн-членів організації.

Депутати Європейського парламенту вказали на досягнення у трьох країнах, але також вказали на серйозну потребу подальших реформ, «спрямованих на поступову відмову від монополій, обмеження ролі олігархів та запобігання відмиванню грошей і уникання від сплати податків».

Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.