​Міграційний потенціал з України вичерпується. Але ті, хто вже є в Польщі, залишаються на довше

Видання «Dziennik Gazeta Prawna» на основі даних польського Національного банку пише про те, що міграційний потенціал з України вичерпується. Менше зростання, а навіть зниження заробітної плати у випадку короткотермінової імміграції може означати, що на польський ринок праці перестали прибувати нові іммігранти, а особи, які прибули раніше, залишаються тут довше і в цій статистиці не беруться до уваги, повідомляє Польське радіо.


Це підтверджують також дані про грошові перекази за кордон, здебільшого заробітчан з України. У першому кварталі цього року їх сума була рекордною – 379 мільйонів злотих, тобто на 35 відсотків більше, ніж у кінці 2017 року. Газета відзначає, що змінюється модель праці в Польщі – чоловіки питають про можливість влаштувати на роботу дружину і навпаки. «Це свідчить про те, що емігрувати хочуть цілі сім’ї», – коментує Пйотр Рафальський з агентства посередництва у працевлаштуванні.

На думку економістів, така тенденція позитивна для польської економіки не лише у фінансовому, але й у демографічному вимірі.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.