​У Музеї в Супраслі відкрилася експозиція сучасних ікон з України

Понад 160 сучасних ікон, у тому числі з Польщі, України та Вірменії були подана на 2-й Міжнародний іконографічний конкурс «Нова епіфанія краси», оголошений Музеєм ікон у Супраслі біля Білостока. Установа створює колекцію ікон, що документують сакральне мистецтво XXI століття, повідомляє Польське радіо.


Музей Ікон працює в будівлях чоловічого Супрасльського православного монастиря і є філією Підляського музею в Білостоці.

У своїй колекції музей має одне з найбагатших у Польщі зібрань ікон з XVIII, ХІХ та ХХ століть, а також унікальні фрески з XVI-століття.

У 2017 році музей оголосив перший конкурс на сучасні ікони. Тоді було подано 70 робіт, 20 конкурсних, а нагороджено чотири, які стали початком нової колекції, що документує сакральне мистецтво XXI століття.

Фото polradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.