​У 2019 році міжнародний захист у Польщі отримало дев’ять громадян України

У першому кварталі 2019 року число іноземців з дійсними посвідками на проживання у Польщі збільшилося на 11 тисяч осіб. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомив речник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк. Він додав, що найбільше зростання стосується громадян України, повідомляє Польське радіо.


За даними Управління з питань іноземців, у першому кварталі цього року найбільше зростання кількості дозволів на перебування стосувалося, у першу чергу, громадян: України – збільшення на 7,6 тис. до 186,5 тис. осіб, Білорусі – на 1,3 тис. до 21,5 тис. осіб, Грузії – на 0,5 тис. до 3,4 тис. осіб, Індії – на 0,3 тис. до 9,1 тис. осіб, а також Непалу – на 0,2 тис. до 1,8 тис. осіб.

На початку квітня цього року дійсні посвідки на перебування у Польщі мало 383 тис. іноземців. За даними на 1 січня 2019 року і 2018 року це число становило відповідно 372 тис. і 325 тис. осіб.

Зазначено, що найбільше прибуло дозволів на тимчасове перебування (збільшення на 7,8 тис.), а також на постійне перебування (збільшення на 2,3 тис. осіб). Більшість іноземців мають дозволи на тимчасове перебування, пов’язане з роботою.

За даними Управління ,найбільш популярними регіонами серед іноземців із дійсними дозволами на проживання у Польщі є воєводства: Мазовєцьке – 114 тис. осіб, Малопольське – 38 тис. осіб, Нижньосілезьке – 31 тис. осіб та Великопольське – 30 тис. осіб.

Ці дані не враховують іноземців, котрі перебувають у Польщі тимчасово, наприклад, на підставі віз.

Водночас Управління з питань іноземців реєструє зменшення числа клопотань про надання міжнародного захисту. У першому кварталі цього року міжнародного захисту у Польщі попросило 960 іноземців, з них 580 - уперше. Це на приблизно 8 відсотків менше, ніж за аналогічний період минулого року. Найчастіше міжнародний захист у Польщі просили громадяни росії - 570 осіб, України – 130 осіб і Таджикистану – 36 осіб.

Цьогоріч рішення про надання міжнародного захисту отримало 96 іноземців. Це були, в основному, громадяни: росії – 39 осіб, України – 9 осіб і Таджикистану – 9 осіб. Негативні рішення були видані 515 людям.

Фото creativecommons.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.