Президент України провів півторагодинну телефонну розмову з Президентом Франції
- Подробиці
- Опубліковано 30.08.2019 15:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1354
29 серпня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну бесіду з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном, яка тривала півтори години. Було обговорено результати саміту «Групи семи», який відбувся 24-26 серпня у місті Біарріці (Франція), повідомляє прес-служба Офісу Президента України.
Глава держави привітав позицію учасників саміту щодо неможливості повернення росії до цього міжнародного майданчика в умовах війни на Донбасі та російської окупації Криму. При цьому Президент України висловив занепокоєння у зв’язку з нещодавнім обговоренням президентами Франції та США намірів запросити росію на наступний саміт «Сімки» у Сполучених Штатах у 2020 році.
Український лідер також поінформував французького колегу про безпекову ситуацію на Донбасі.
Зі свого боку Еммануель Макрон підтвердив намір провести зустріч у Нормандському форматі найближчим часом.
Фото AFP
Також з цієї категорії...

Президент ЄНП наполягає на запровадженні...
26 апр. 2012 г.

У МЗС України вітають ухвалення...
16 мар. 2017 г.

Політика партнерства з Україною є...
7 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі