​У Варшаві вважають, що Польща має бути у дискусіях про стратегію миру в Україні

НАТО, відносини з Україною, майбутнє Ваймарського трикутника (неформального міжнародного об’єднання Німеччини, Польщі та Франції – ред.), а також політика розширення Європейського Союзу та НАТО будуть серед тем понеділкових перемовин у Варшаві президента Анджея Дуди з президентом Франції Емманюелем Макроном. Про це у п’ятницю повідомив голова Кабінету президента Республіки Польщі Кшиштоф Щерський, передає Польське радіо.


Як зауважив він, за багато років перший візит президента Франції до Польщі відбудеться у перший робочий день в ЄС після «брекзиту». Він зазначив, що «брекзит» вплине на збільшення впливу п’яти великих столиць континентальної Європи. «У такій системі континентальної Європи польсько-французький діалог необхідний для того, щоб ЄС добре функціонував, аби також він приймав довгострокові рішення», - сказав він.

Щерський однією з важливих тем понеділкових розмов Дуди і Макрона назвав ситуацію в Україні та розвиток роботи у межах так званого нормандського формату та мінського процесу. Він нагадав у цьому контексті про зустріч під час відзначення 75 річниці визволення колишнього нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау президента Анджея Дуди з президентом України Зеленським.

«Ми хочемо дізнатися, як Франція нині оцінює поступ роботи у нормандському форматі та мінському процесі», - зазначив Щерський.

Він нагадав також про майбутнє головування Польщі в ОБСЄ у 2022 році і зауважив, що Варшава має бути присутньою під час дискусій на тему стратегії миру в Україні.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.