​У Польщі українець попався на спробі підкупити поліцейських за 200 злотих - найближчі три місяці він проведе під арештом

43-річний громадянин України у Плонську (Мазовецьке воєвосдтво) намагався вирішити проблемне для себе питання грошима, але отримав ще більше проблем. Чоловіка затримали на дорозі, коли він їхав автомобілем, будучи в стані алкогольного сп'яніння, повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт місцевої поліції.


Тест показав наявність 2-х проміле в крові водія. Тоді останній вирішив відкупитися від поліцейських за допомогою хабара. Українець кинув на приборну панель авто правоохоронців 200 злотих й сказав, щоб його відпустили. Однак чоловікові повідомили, що він вчинив ще один злочин і негайно ж затримали.

Після цього громадянин України почав вести себе агресивно, ображав та зневажав поліцейських, вживаючи вульгаризмів. Коли він протверезів, то йому офіційно висунули звинувачення в їзді за кермом нетверезим, ображанні поліцейських та спробі дати хабара.

Тепер на українця чекає суд. Найближчі 3 місяці, поки триватиме слідство, він проведе під арештом.

Фото policja.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.